Візит ректора НГУ до технікума

Дата публікації: 03.04.2013

2 квітня 2013 року ректор Державного ВНЗ «НГУ»  Геннадій Григорович Півняк з профорієнтаційною місією відвідав Павлоградський технікум.

Представники студентського самоврядування технікуму підготували презентацію про студентське життя, продемонструвавши, що воно тут бурхливе і дуже насичене подіями. Регулярною є участь студентів технікуму у різноманітних освітніх конкурсах, олімпіадах, де вони майже завжди займають лідируючі позиції. Не залишається без уваги і духовна складова процесу навчання – всіляко підтримується і розвивається керівництвом технікуму постійна участь студентів у благодійних акціях.

Сильні в навчанні, всебічно розвинені студенти технікуму справили дуже позитивне враження на ректора університету. Тому після презентації під час вітального слова Геннадій Григорович запросив їх продовжувати своє навчання в стінах НГУ, де вони отримають ще більше можливостей для навчання і дозвілля.

Ректор відмітив, що можливість отримати якісну вищу освіту, вивчити мови в лінгвістичних центрах НГУ, пройти стажування за кордоном, одночасно отримати два дипломи – не лише НГУ, але й одного з провідних європейських університетів – це реальність сьогодення та перспектива, яку можна втілити в життя, завдяки постійному прагненню навчатися та самовдосконалюватись.

Геннадій Півняк також зазначив, що обираючи гірничий, студенти майже гарантовано матимуть щасливе особисте життя оскільки в гірничому навчаються найгарніші дівчата та мужні хлопці.

У бібліотеці технікуму відбулася зустріч з викладачами, де ректор розповів про перспективи розвитку університету, невпинний рух вперед та роботу, яка ведеться, аби університет став визнаним лідером не лише серед ВНЗ України, але й найближчим часом зайняв передові позиції на міжнародному рівні, чому сприяє участь у провідних світових рейтингах ВНЗ, таких як Webometrics та QS. Було відмічено, що в університеті запроваджено чимало програм для викладачів, як наприклад: «Нам 30», яка підтримує перспективну наукову молодь; програма лінгвістичного розвитку, яка направлена на здобуття кожним викладачем НГУ, віком до 55 років високого рівня володіння, щонайменш, однією іноземною мовою та багато інших.

Студенти і викладачі технікуму також отримали запрошення пройти стажування на кафедрі гірничих машин та інжинірингу, де вони зможуть опанувати сучасні програмні продукти Solid Works, Delcam, АСКОН та відвідати виставку науково-технічних досягнень НГУ.

Наостанок, ректор передав бібліотеці технікуму книгу «НГУ Відповідність часу», а також підручники з фізики, що вийшли під редакцією професора НГУ Ігоря Павловича Гаркуші та Зінаїди Павлівни Півняк.


DSC00217
DSC00072
DSC00185
DSC00208

Пошук по сайту