Як ніколи цьогорічна вступна кампанія має потужний інформаційний супровід

Дата публікації: 03.08.2012

Про це сьогодні заявив Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції стосовно перших підсумків вступної кампанії-2012, яка відбувалася за участю ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Спілки ректорів України Леоніда Губерського.

За словами Дмитра Табачника, у приймальних комісіях вищих навчальних закладів працювали громадські спостерігачі, під контролем яких, здійснювалася вступна кампанія. Під час подання документів працював 30-канальний телефон підтримки системи електронної подачі заяв, яка розміщувалася на 18 серверах.

«Запроваджено, як і в минулому році, роботу консультативного телефону Міністерства, на який вже зателефонувало понад 2000 осіб, до Приймальні громадян звернулося 166 осіб. На інформаційній системі “Конкурс” вже зафіксовано рекордну кількість переглядів сторінок вищих навчальних закладів – понад 81 млн 390 тисяч, громадянами зі 113 країн світу», –  розповів Міністр.

Як зазначив Дмитро Табачник, всього в системі “Конкурс” за час вступної кампанії ідентифіковано 1817 населених пунктів і скористалися цією системою 4 млн 855 тисяч осіб.

Також під час прес-конференції Міністр нагадав присутнім, що звернувся з листом до керівників ВНЗ і попередив, що у разі встановлення порушень Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році накази про зарахування будуть скасовані, неправомірно зараховані студенти не отримують студентські квитки, а винні у допущенні порушень – притягнуті до відповідальності.

Пошук по сайту