Як повернути кошти за навчання

Дата публікації: 25.03.2013

Про це повідомила заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Ірина Яремчук під час зустрічі з місцевими засобами масової інформації.

     Для отримання  податкової знижки потрібно протягом року подати до податкової інспекції за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Для повернення коштів за навчання необхідно мати копії квитанцій, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, договір з навчальним закладом, довідку про отримані в звітному році доходи, документи, які підтверджують ступінь споріднення ( у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім»ї першого ступеня споріднення) тощо.

Правом на податкову знижку можуть скористатися громадяни, які в 2012 році сплачували за своє навчання або навчання члена своєї сім»ї першого ступеня споріднення.

Також, Ірина Яремчук нагададала про можливість подати декларацію в електронному вигляді.  Заповнити декларацію про майновий стан і доходи можна на веб-порталі ДПС України http://sts.gov.ua. Для цього необхідно отримати безкоштовний електронний ключ, що надається в  Центрі сертифікації ключів при Західно-Донбаській ОДПІ. Електронний цифровий підпис необхідний для аутентифікації платника податків у веб-документі для підтвердження його особистості.

 За матеріалами Павлоградської Державної податкової адміністрації

Пошук по сайту