З 2013 року платники єдиного податку другої групи звітуватимуть раз на рік

Дата публікації: 13.02.2013

З 4 січня 2013 року набрали юридичної сили зміни до Податкового кодексу України за якими для п’ятої та шостої груп „спрощенців” знижено ставки єдиного податку з 7 (зі сплатою ПДВ) і 10 (без сплати ПДВ) відсотків до – 5 і 7 відповідно.

Більше того, зараз представники „малого” та „середнього”  бізнесу, що працюють на цих групах, можуть офіційно використовувати необмежену кількість найманих працівників.

Платники ж єдиного податку другої, наймасовішої серед представників „малого” бізнесу”, групи подаватимуть декларацію не чотири рази на рік, як було раніше, а лише один раз.

„Зміни до Податкового Кодексу України, що набули чинності, перш за все покликані зробити ще комфортабельнішими умови ведення бізнесу для „малих” підприємців у державі та створити нові робочі місця для „білого” працевлаштування якомога більшої кількості найманих робітників. Відтак владою зроблено ще один вагомий крок для реалізації стратегії „максимум комфорту – мінімум обтяжень для бізнесу”, – говорить заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Ірина Яремчик під час зустрічі з підприємцями під час зустрічі з підприємцями.

Нагадаємо, що з 1 липня 2012 року було суттєво розширено коло осіб, які можуть застосовувати спрощену систему оподаткування. Запроваджено нові групи платників єдиного податку з річним обсягом доходу до 20 млн. грн.: п’яту для фізичних осіб – підприємців та шосту для юридичних осіб.

 За матеріалами Павлоградської Державної податкової адміністрації

Пошук по сайту