З Днем студента!

Дата публікації: 17.11.2015

Шановні студенти Павлоградського технікуму Державного ВНЗ «НГУ»!
3_117 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це – Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.
Ми щодня переконуємося, що в нашому технікумі навчаються найталановитіші студенти, які швидко набирають силу життєвої мудрості. Дати вам достойну освіту є одним з пріоритетних завдань. Про це дбає досвідчений колектив педагогічних працівників технікуму.
Від імені педагогічного колективу технікуму зичу вам міцного здоров’я, творчого натхнення, гармонійного духовного та фізичного розвитку, віри в себе та в свій успіх, наполегливості, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів.
Бажаю, щоб кожен день був незабутнім: наближав до цілі, повен радості спілкування, кохання, яскравих вражень і святкового настрою.
Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України!
З повагою директор Людмила Миколаївна Посунько

 


Дорогі юні друзі! Шановне студенство!
3_2Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.
Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші   успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви — світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.
Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого — таким має бути кредо сучасного студента.
Бажаю вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.
Бажаю щастя, злагоди, любові, мирного неба над головою та рідної землі під ногами!
З повагою заступник директора з навчальної роботи Вікторія Савеліївна Шаріна

 


3_3Зі святом, з Днем студента! Ти заслужив це свято! Насолоджуйся ж ним сповна, адже студентська юність така швидкоплинна.
Але, насолоджуючись, не забувай: завтра знову в бій за новими знаннями. І в цьому бою ти повинен стати переможцем!
Бажаю тобі сили, бадьорості, вічної молодості в серці і здорового глузду в голові. З Днем студента:)
З повагою заступник директора з виховної роботи Наталя Геннадіївна Гаркуша

 


3_4Студентство в усі часи посідало чинне місце в суспільстві, спрямовувало свої зусилля на його соціальний, політичний, культурний розвиток.
Маю надію, що юнаки та дівчата – представники нинішньої студентської молоді стануть висококласними фахівцями у своїх галузях, гідно поповнять ряди інтелігенції.
Успіхів вам в оволодінні знаннями! Хай впродовж життя бажання бути корисними для людей надихає вас на добрі справи в ім’я процвітання України! Хай щаслива доля вас не мине, а омріяний завтрашній день буде свіжим і прекрасним!
Якщо влада буде належати програмістам, всі міністерства замінять невеличкими скриптами
В цей святковий день хочу побажати, щоб у ваших програмах було поменше помилок, а вдячні користувачі   ваших шедеврів щедро оплачували вашу працю .
Життя не поділене на семестри, і канікул в ньому не існує, тому знаходити власне «я» ви будете весь час. І якщо ви вважаєте, що ваш викладач суворий та вимогливий, — почекайте знайомства зі своїм босом: на відміну від викладача, кар’єра боса залежить від того, як ви впораєтесь зі своїм завданням.
Підтримуйте добрі відносини зі своїми одногрупниками – «ботаніками» — скоріш за все хто-небудь з них буде вашим босом. Нехай найближчим часом кожен з вас напише видатну програму (хоча б на курсовому), яка прославить ваше ім’я, а фахова майстерність підніметься на якісно новий рівень.
Нехай натхнення та впевненість у власних силах ніколи не залишають вас!
Оксана Валентинівна Демченко

 


Dear students!
3_5My congratulations on Students’ Day. Be persistent and conscious in acquiring new knowledge to became highly qualified specialists. Make your life interesting and certainly be enthusiastic and happy in your life. Let your dreams come true.
With best wishes Your teacher of English Lyudmyla Dmytryk

 

 


Дорогі студенти!
3_6Прийміть щирі вітання з Днем студента! Студентська пора — це особливий період у житті! Період, наповнений романтикою, любов’ю, веселими пригодами, новими знайомствами і безліччю подій! Студентство — це особливий народ: доброзичливий, відвертий і веселий! Ми бажаємо вам, щоб до всього цього додались ще і практичні навички, і нові знання, які ви набудете в нашому технікумі, готуючись до майбутньої професії, і які потім допоможуть вам знайти гідну роботу. Бажаємо вам відмінного навчання і веселого студентського життя!
Наталя Іванівна Волковська

 

 


Нехай попереду навчання чекає. То пари, то і   спити, то залік — все минуще. Кожен це знає — студент від сесії до сесії живе.
Хоч знання — величезне багатство, не їм одним ви присвятите вечора. Привітаємо все студентське братство: адже це в житті найкраща пора!
Ірина Олександрівна Мостова

 


3_7Найвеселіші і діяльні часи в житті людини — це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне. Вітаю всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, i бажаю провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще — все життя! Вітаю!!!
Антоніна Миколаївна Нагорна

 

 

 


 

 

3_8 3_9

 

3_10

 

 

Що побажати студентам в їх “професійне” свято?
Я бажаю залишатися студентом в душі якомога довше — бути веселим, заповзятливим, знаходити виходи з безвихідних   ситуацій! Все це в житті ще сто разів знадобиться! І, звичайно, бажаю удачі, енергії, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів, цікавих подій, доброзичливих викладачів, вірних друзів, дружньої групи і багато-багато студентських радощів! Тоді свої студентські роки ви будите згадувати із задоволенням все своє життя. Бажаю, щоб вам було, що згадувати!
Тетяна Олександрівна Єфименко
і всі викладачі спеціальності “Підземна розробка корисних копалин”
Скільки побажань у День студента!
Всі вони від серця, від душі:
Міцного здоров’я і везіння,
Досягнень важливих і великих!
А ще успіхів і відкриттів,
Знову і знову заслужених перемог!
Найчудовіших подій і, звісно, найлегших сесій!
Ольга Михайлівна Шовкова

 

3_11
Студентське життя – весела пора.
На сесіях і парах мчать вдалину роки. Але в тебе, мій друг, все тільки попереду, щасливою дорогою вперед тільки йди. Завдання життя важкі клацай, як горіхи. Нехай супроводжує тебе тільки успіх!
Марія Вікторівна Ревука

 

 

 

 

3_12

Пошук по сайту