За податковою знижкою до Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС звернулося 195 жителів міста Павлограда

Дата публікації: 25.04.2013

Про це повідомила заступник начальника Західно-Донбаської ОДПІ Дніпропетровської області ДПС Ірина Яремчук під час зустрічі з місцевими засобами масової інформації.

Станом на 25.04.2013 року платники, які мають право на податкову знижку, задекларували  майже 1,6 млн. витрат, тож держава їм поверне близько 123 тис. грн. податку.

Право на податкову знижку передбачає можливість громадян повернути собі частину податку на доходи фізичних осіб, утриманого протягом року із заробітної плати. Таким правом можна скористатися, якщо протягом звітного року платник податку оплачував за навчання, страхував життя, погашав проценти за іпотечним кредитом для придбання житла.

Скористатися правом на податкову знижку за 2012 рік громадяни можуть до кінця поточного року. Для цього потрібно подати до органу ДПС податкову декларацію про майновий стан і доходи та підтверджуючі документи.

Нагадуємо, що правом на податкову знижку за результатами 2012 року можно скористатися до кінця 2013 року. Практичну допомогу щодо заповнення звітних документів та фахову консультацію громадяни можуть отримати від фахівців податкової служби у Центрі обслуговування платників податків Західно-Донбаської ОДПІ та в каб.118, 710 Західно-Донбаської ОДПІ за адресою: 51400, м.Павлоград, вул.Верстатобудівників, 14а

Західно-Донбаська ОДПІ Дніпропетровської області ДПС

Пошук по сайту