Запрошуємо Вас взяти участь у VIIІ Міжнародному пленері Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування

Дата публікації: 12.07.2013

Запрошуємо Вас взяти участь у VIIІ Міжнародному пленері Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, фізичного виховання та соціального захисту студентської молоді, який НСС традиційно проводитиме у селі Коблево Миколаївської області, столиці українських вин, на узбережжі Чорного моря.
Цього року Пленер проводитиметься традиційно наприкінці літа із 21 по 28 серпня 2012 року.
VIIІ Міжнародний пленер органів студентського самоврядування – захід, що ставить за мету поєднати відпочинок та оздоровлення студентських лідерів України із навчанням та обміном досвідом стосовно реальних механізмів і засобів відстоювання прав та інтересів студентської громади.
Місце проведення Пленеру – село Коблево Березанського району Миколаївської області, база відпочинку “Політехнік”. Доїхати до Коблево найзручніше наступним чином: потягом (автобусом) до міста Одеса, звідти – автобусом (зі станції Привоз до станції Коблево, Миколаївський напрямок).
Умови участі: Організаційний внесок за участі у Пленері – 800 грн. з особи (6 повних днів перебування вартістю 125 грн./доба, день заїзду 21 серпня та від’їзду 28 серпня у вартість не включено, + роздаткові матеріали), що передбачає:
– проживання (3-місні кімнати у стаціонарних спальних корпусах або будиночках, розміщених у парковій зоні безпосередньо на березі моря);
триразове харчування;
– матеріали семінарів-тренінгів у друкованій та електронній формі.
Для участі у заході необхідно заповнити та відіслати анкету до 10 серпня 2013 року. Відібрані учасники будуть додатково повідомлені електронним листом.
За додатковою інформацією щодо участі у Пленері прошу звертатися до мене, президента Національного студентського союзу, за телефоном 063-113-66-08.

До зустрічі у Коблево!

Пошук по сайту