Будемо знайомі. Знайомство з К-1-13

Дата публікації: 20.10.2015

k1131Ласкаво просимо до країни ОКСМ — країни комп’ютерів, мікросхем, незчисленних кодів та алгоритмів. У цій країні мешкають надзвичайно розумні та талановиті жителі. Дозвольте трохи про них розповісти.

Знайомтесь із мешканцями цієї країни — групою К-1-13 . На перший погляд вони здаються тихими та непримітними, але, погодьтесь, перше враження буває хибним.

Мешканці К-1-13 називають себе “флешками” і живуть у мирі та злагоді. Саме це допомагає їм перемагати у змаганнях та розв’язувати складні задачі. Тому і не дивно, що у групі багато хорошистів, трохи менше відмінників.

Оскільки ОКСМ — це країна, звісно, вона має свою мову. Ось тому “флешки” розмовляють так, що ніхто їх не розуміє. Але я допоможу вам і проведу невелику екскурсію до їхнього штабу.

Заходимо та бачимо голову штабу — Анастасію Вікторівну. Вона керує ”флешками” та є їх кращим другом. Йдемо далі… Ви можете побачити деяких жителів, які сидять за комп’ютерами, вони так можуть проводити цілі години, але їм це дозволено, адже саме тому вони такі розумні. Завдяки цьому деякі жителі добре володіють казковою програмою “Photoshop”, а інші взагалі “серфують” в Інтернеті та можуть знайти будь-який сайт або створити новий за досить короткий час. І, мабуть, на подив більшості, є і такі, які проводять свій вільний час, занурюючись у мікросхеми, чіпи і плати.
k1132
k1133
k1134
k1135

Почувши все це, ви, мабуть, подумаєте, що вони нічим більше не цікавляться, але я вас здивую — це не так!!! Вони також приділяють велику увагу і спорту у своєму житті. Хлопці часто грають у футбол та інші види спорту, приймають участь у спортивних змаганнях та отримують “п’ятірки” з фізкультури. А ось дівчатам подобається грати у волейбол.

До речі, минулого року “флешки” перемогли у конкурсі “Найрозумніший”. Це ще одне їх досягнення!!! Крім того, у них є особлива риса — вони дуже люблять співати. Тиждень тому студенти та викладачі мали можливість у цьому переконатися.

Ось такі вони мешканці країни ОКСМ. Добрі, активні, креативні та дуже дружні.
k1136

P.S.
Оскільки ця рубрика є новою, то хочу сказати декілька слів про неї. У кожному випуску ми будемо знайомити вас із групами, які є у нашому технікумі. У кожної групи буде можливість розкрити свої таланти, досягнення та чесноти. Усе це ми будемо представляти вам у вигляді короткої казки. Ви спитаєте чому казки? А я відповім, бо казка—це легкість та невимушеність, саме те, чого нам не вистачає у буденному житті.

Автори статті група К-1-13

Пошук по сайту