Зустріч керівництва Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області з представниками малого бізнесу м.Павлограда та Павлоградського району

Дата публікації: 29.07.2013

Днями в актовому залі Західно-Донбаської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області відбулася зустріч керівництва інспекції – начальника Західно-Донбаської ОДПІ Ірини Яремчук, першого заступника начальника  Володимира Джавуна з представниками малого бізнесу м.Павлограда та Павлоградського району.

Під час проведення зустрічі Ірина Яремчук розповіла, що одним із стратегічних напрямів розвитку в Міндоходів України визначено надання високоякісних сервісів громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів і вдосконалення існуючих послуг. Також серед стратегічних напрямів роботи Міністерства є розвиток партнерських відносин із бізнесом та громадянами, зниження адміністративного навантаження, неупереджене застосування податкового та митного законодавства, підвищення рівня сплати податків, зборів і митних платежів.

Під час діалогу були розглянуті питання щодо адміністративних та консультаційних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників податків при Західно-Донбаської ОДПІ, безкоштовного отримання ключа електронного цифрового підпису.

Ірина Яремчук ознайомила присутніх з досягненнями інспекції, як територіального органу Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області. За підсумками роботи за перше півріччя 2013 року від платників податків Західнодонбаського регіону до Зведеного бюджету України надійшло 283,6 млн. грн. податків, зборів та інших надходжень, у тому числі до Державного бюджету України – 75,7 млн. грн., до місцевих бюджетів –   207,9 млн. гривень. Також вона повідомила про законодавчі ініціативи Уряду, спрямовані на розвиток малого бізнесу, з метою створення сприятливого економічного клімату в країні.

В процесі ділової розмови перший заступник начальника інспекції Володимир Джавун зауважив, що фундаментом роботи державного органу та підприємництва є принцип партнерства. Міністерство доходів і зборів України робить усе, щоб створити максимально комфортні умови для бізнесу й громадян при сплаті податків й митних платежів. Адже лише в умовах стабільного наповнення бюджету, держава може повноцінно виконувати свої функції.

Під час обговорення практичного застосування законодавства присутніх цікавило питання сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізичними особами, котрі отримали повідомлення-рішення про сплату податку.

– Сплачувати податок за нерухомість за повідомленнями не потрібно, – наголосив Володимир Джавун. – До кінця року необхідно прийти до інспекції за місцем реєстрації та  провести звірку об‘єктів нерухомого майна. Сплачені ж в цьому році кошти можуть бути зараховані в рахунок сплати податку в наступному році.

Крім того, нагадую, що громадяни зобов`язані до 1 серпня цього року сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій декларації про майновий стан та доходи громадян.

Підсумовуючи захід начальник інспекції Ірина Яремчук зауважила, що необхідною умовою розвитку Держави є відкритий та прозорий діалог між органами Міндоходів та представниками бізнесу.

Пошук по сайту