Пам’ятка студенту

Шановний друже!

Так сталося, що за власним бажанням, або волею долі ти став студентом ВСП «Павлоградський фаховий  коледж НТУ «ДП». Навчаєшся 3 або 4 роки і це, погодься, досить немалий проміжок часу, причому активного, у твоєму житті. Навчання – це складний, творчий процес, але якщо замислитись, то ніщо в цьому житті нам не дається легко. Для тебе, студент, головна задача – закінчити коледж і стати досвідченим фахівцем своєї професії, довівши тим самим собі та іншим, що ти чогось вартий.

Постав мету, і досягни її власною працею. Будь чутливим і добрим. Допомагай іншим у складних ситуаціях, бережи себе, своїх рідних, навколишній світ, виховуй в собі кращі якості і тоді ти станеш справжньою людиною. Адміністрація, викладачі, співробітники коледжу додають багато зусиль за для твого благополуччя, студент. Ти скажеш, що це їх праця, і за це вони отримують зарплатню. Так, це дійсно їх праця, але вона особлива. Навчання і виховання – це дуже складна справа, де треба працювати не тільки розумом, руками, а ще серцем і душею. Поважай цей труд, бережно стався до всього, що для твого успішного навчання тобі надає держава: майно, комп’ютерне обладнання, оргтехніка, література. Підтримуй чистоту і порядок, будь ввічливим, культурним і дбайливим, і тоді ти можеш з гордістю називати себе студент, бо студент – це краща нація людства, бо студент – це звучить гордо.

Кодекс честі студента Коледжу

Національна честь держави, країни, народу – моральний вимір.

Священний обов’язок молоді бути національно свідомим українцем, завжди захищати незалежну Україну.
Молодь повинна явити світу свою чисту і святу любов до України, повагу до героїв минувшини, повагу до себе і до свого майбутнього. Тільки молодь може перевести Україну в русло традиційно національних цінностей.

Нашому суспільству належить стати середовищем:

  • моральної чистоти;
  • високої духовності;
  • без пиятства;
  • без наркоманії;
  • без проституції;
  • без масової і державної злочинності.

Україна має стати:

  • фізично здоровою нацією;
  • ідейно об’єднаним народом;
  • країною, здатною захистити себе.

Студенти! Ми відповідальні за долю України. Цієї відповідальності ніхто не може уникнути. Якщо не молодь буде вирішувати долю України, то хто?

Доля України в руках патріотичної людини! Свій ентузіазм, почуття справедливості спрямуємо в русло гуманістичної честі України.

Захистимо незалежність і честь України!

Сприятимемо відродженню Української держави.

Любитимемо свою батьківщину!

Будемо поборниками української культури, української мови, національної духовності.

Будемо захищати, розвивати, стверджувати, змінювати духовну честь України!

Правила поведінки здобувачів освіти

Оголошення

Корисні посилання